KONTAKT OFERTA GOSPODARZE OKOLICA GOSPODARSTWO WINNICA WINNICA GOSPODARSTWO OKOLICA GOSPODARZE OFERTA KONTAKT OFERTA
Zapraszamy Państwa serdecznie do Czarnowody. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które nie wyobrażają sobie urlopu bez swoich zwierząt domowych. Są one u nas zawsze mile widziane. Naszą ofertę kierujemy również do osób dorosłych, którzy chcą oderwać się od codziennej gonitwy oraz wszechobecnego hałasu w mieście. Tu czas biegnie inaczej.
Noclegi na Roztoczu - agroturystyka Roztocze Czarnowoda 4, 22-442 Adamów
Tel: E-mail:
506 00 33 01 czarnowoda@o2.pl
WYDARZENIA WINNICA AGROTURYSTYKA
Oferujemy pobyt w pokojach gościnnych z łazienkami i dostępem do kuchni, Wyposażenie pokoju: łóżka, biała pościel, białe ręczniki, półki na ubrania, nocna lampka, stolik z krzesłami. Wyposażenie łazienki: prysznic, umywalka, mydło, papier toaletowy, płyn do kąpieli/szampon. Wyposażenie kuchni: lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, garnki, patelnie, sztućce, szklanki, talerze, płyn do mycia naczyń i ścierka do wycierania naczyń. Nasi Goście mogą także korzystać z sali kominkowej do tańców, zabaw i biesiad. Atrakcje u nas i w okolicy: przejażdżka po okolicy UAZ-em, zwanym Żabką spływy kajakowe jazda Buggy’em po ciekawym terenie pinball jazda konna wycieczki rowerowe stok narciarski Na miejscu dostępne są: wina czerwone, białe i różowe z naszej winicy miejsce na ognisko grill rowery kije do Nordic Walking NOCLEGI Psy i inne zwierzęta domowe gratis cały rok Wystawiamy faktury Vat. WARSZTATY SZKOLENIA PSÓW Nosework Tropienie użytkowe i inne - więcej informacji w zakładce wydarzenia Ceny warsztatów grupowych ustalane są na bieżąco, w zależności od prowadzących i zakresu szkolenia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nas w naszym małym „Raju”. Jednak, trzeba zaznaczyć, że nie jest to miejsce dla każdego… U nas nie ma i nie będzie: placu zabaw boisk telewizora internetu stołu do ping ponga a czasami nawet zasięgu telefonicznego. Poza tym: 1. Osoby z alergią. Podejmując decyzję o przyjeździe, muszą pamiętać, że jest u nas dużo zwierząt. W pokojach również przebywały psy i koty naszych gości. W związku z tym wszędzie jest pełno alergenów. 2. Rodziny z dziećmi. Nie ma u nas żadnych udogodnień, atrakcji, ani miejsc do zabawy dla dzieci, typu piaskownica, huśtawki, kredki, kolorowanki, gry planszowe itp. Nie prowadzimy systemu zniżek dla dzieci - bez względu na wiek . Przyjeżdżając z dzieckiem, należy brać pod uwagę, że w gospodarstwie jest dużo zwierząt, które nie są zabawkami. Dzieci należy pilnować, by nie przyczyniały się do ich dyskomfortu. Przyjeżdżając z dzieckiem, należy uwzględnić to, że w drugim pokoju może mieszkać pies lub psy, niekoniecznie lubiące dzieci . Przyjeżdżając z dzieckiem, należy wziąć pod uwagę, że wszystkie zwierzęta poruszają się u nas luzem. Zarówno nasze, jak i gości. Przyjeżdżając z dzieckiem, należy pilnować go, ponieważ w gospodarstwie używane są różne maszyny i urządzenia rolnicze. Podsumowując - nasze gospodarstwo nie jest dostosowane do pobytu w nim dzieci. 3. Osoby nielubiące zwierząt. Takich osób u nas sobie w ogóle nie wyobrażamy i odradzamy przyjazd.
Zapraszamy Państwa serdecznie do Czarnowody. Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które nie wyobrażają sobie urlopu bez swoich zwierząt domowych. Są one u nas zawsze mile widziane. Naszą ofertę kierujemy również do osób dorosłych, którzy chcą oderwać się od codziennej gonitwy oraz wszechobecnego hałasu w mieście. Tu czas biegnie inaczej.
Oferujemy pobyt w pokojach gościnnych z łazienkami i dostępem do kuchni, Wyposażenie pokoju: łóżka, biała pościel, białe ręczniki, półki na ubrania, nocna lampka, stolik z krzesłami. Wyposażenie łazienki: prysznic, umywalka, mydło, papier toaletowy, płyn do kąpieli/szampon. Wyposażenie kuchni: lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, garnki, patelnie, sztućce, szklanki, talerze, płyn do mycia naczyń i ścierka do wycierania naczyń. Nasi Goście mogą także korzystać z sali kominkowej do tańców, zabaw i biesiad. Atrakcje u nas i w okolicy: przejażdżka po okolicy UAZ-em, zwanym Żabką spływy kajakowe jazda Buggy’em po ciekawym terenie pinball jazda konna wycieczki rowerowe stok narciarski Na miejscu dostępne są: wina czerwone, białe i różowe z naszej winicy miejsce na ognisko grill rowery kije do Nordic Walking NOCLEGI Psy i inne zwierzęta domowe gratis cały rok Wystawiamy faktury Vat. WARSZTATY SZKOLENIA PSÓW Nosework Tropienie użytkowe i inne - więcej informacji w zakładce wydarzenia Ceny warsztatów grupowych ustalane są na bieżąco, w zależności od prowadzących i zakresu szkolenia. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić nas w naszym małym „Raju”. Jednak, trzeba zaznaczyć, że nie jest to miejsce dla każdego… U nas nie ma i nie będzie: placu zabaw boisk telewizora internetu stołu do ping ponga a czasami nawet zasięgu telefonicznego. Poza tym: 1. Osoby z alergią. Podejmując decyzję o przyjeździe, muszą pamiętać, że jest u nas dużo zwierząt. W pokojach również przebywały psy i koty naszych gości. W związku z tym wszędzie jest pełno alergenów. 2. Rodziny z dziećmi. Nie ma u nas żadnych udogodnień, atrakcji, ani miejsc do zabawy dla dzieci, typu piaskownica, huśtawki, kredki, kolorowanki, gry planszowe itp. Nie prowadzimy systemu zniżek dla dzieci - bez względu na wiek . Przyjeżdżając z dzieckiem, należy brać pod uwagę, że w gospodarstwie jest dużo zwierząt, które nie są zabawkami. Dzieci należy pilnować, by nie przyczyniały się do ich dyskomfortu. Przyjeżdżając z dzieckiem, należy uwzględnić to, że w drugim pokoju może mieszkać pies lub psy, niekoniecznie lubiące dzieci . Przyjeżdżając z dzieckiem, należy wziąć pod uwagę, że wszystkie zwierzęta poruszają się u nas luzem. Zarówno nasze, jak i gości. Przyjeżdżając z dzieckiem, należy pilnować go, ponieważ w gospodarstwie używane są różne maszyny i urządzenia rolnicze. Podsumowując - nasze gospodarstwo nie jest dostosowane do pobytu w nim dzieci. 3. Osoby nielubiące zwierząt takich osób u nas sobie w ogóle nie wyobrażamy i odradzamy przyjazd.
AGROTURYSTYKA WYDARZENIA WINNICA
Noclegi na Roztoczu - agroturystyka Roztocze Czarnowoda 4, 22-442 Adamów
Tel: E-mail:
506 00 33 01 czarnowoda@o2.pl